Herman van Veen Arts Center
2013

01-01
 
Herman van Veen  &  Edith Leerkes   'Gelukkig Nieuwjaarsconcert'
16, 19, 23 en 30-01, 10-02 en 17-3
  
Milan Sekeris  Barbara de Wit  Senna Gourdou   Alfred J. Kwak 'Wij zijn zwanger'
6, 20 en 27-02
  
Barbara de Wit  Faizah Grootens   Kabouter Paltz
20 en 27-01, 24-2 en 10-03
  
Muziekensembles van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag    
09-02
  
Fernand Huard  
23-03
  
Über-Ich: Chris Kok  Marnix Dorrestein  Donata Kramarz  
16-03, 24-03 en 14-09
  
Edith Leerkes    'Etude Feminine'
03-04, 17-04, 8-05, 22-05, 05-06 en 19-06, 10-07, 07-08, 18-09,
2-10, 13-11 en 18-12
  
Barbara de Wit  Faizah Grootens  Nienke van Hassel    Kabouter Paltz en de Alvermannen
06-04, 10-11
  
Nico Knapper    'Een leven in liedjes'
13-04, 27-04,04-05, 18-05, 01-06, 29-06, 03-07, 21-08, 04-09,
16-10, 6-11, 18-12
  
     'Wij zijn zwanger'  een avontuur van Alfred Jodocus Kwak
14-04
  
Muziekensembles van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag    Kamermuziek
11-05
  
Rene van Bavel    Verrassingsconcert
19-05
  
Aestrid    Kamerpopconcert
26-05
  
Muziekensembles van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag    Kamermuziek
09-06
  
Milan Sekeris    'Milan Sekeris in concert'
16-06
  
Muziekensembles van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag    Kamermuziek
14-07
  
Muziekensembles van het Koninklijk Conservatorium in Den Haag    Kamermuziek concert
24-07 en 28-08
  
Mark Haayema en Rosemarijn Platenkamp    De vriendelijke draak
11-08
  
Kris Berry & Perquisite
Aestrid
The big hunger
Kayelitsha admiration orchestra  Marnix Dorrestein
en Jasper Slijderink
Mezlev
Fablewright
DJ Twanpizzaman
The Spacepeople
    Special edition kamerpop 'A day in the forest'
18-08
  
Judy van der Lijke    Kamermuziek
08-09
  
Anne van Veen met Marnix Dorrestein en Jasper Slijderink    'Tegengif'
29-09
  
     Première 'Lot’s belevenissen'
06-10
  
     Kamermuziek concert
09-10, 20-11, en 11-12
  
Robin Scherpen    'Lot en de verdwenen hagelslag'
20-10
  
Fernand Huard  
27-10
  
     Kamermuziek concert
31-10, 01-11 en 02-11
  
Lilja Björk Hermannsdottir    'Call girl'
   regie: Anna van der Heide
30-11
  
Nosoyo: Donata Kramarz  &  Daïm de Rijke    Kamerpopconcert
21-12 en 22-12
  
Herman van Veen   &  Edith Leerkes    'Kerstconcert'

2014

11-01
 
Michiel Kerbosch    Uitvoering na masterclass
19-01
  
Davine en Nick Wendels  
09-02, 16-03
  
Flow performing arts  
16-02
  
Lucan Duo: Anne Knappstein  &  Lucie Stepanova  
22-02
  
Tjerk Ridder    'Trekhaak gezocht'
23-02
  
Stopcontact : Dave Wismeijer  &  Akim Moiseenkov
Hidde de Jong
    Kamerpopconcert
03-03
  
Tom Wolfs  & Niek Kleinjan  
23-03
  
Jong NBE  
30-03
  
Johan Frauenfelder  
27-04
  
IX   Marnix Dorrestein's alter ego  Jasper Slijderink en Jelle Huiberts    Kamerpopconcert
14, 15-06
  
Karin Hougaard    Karin Hougaard in concert 'Alien Sky'
25-06, 20-08, 24-08
  
Marnix Dorrestein, Jelle Huiberts, Senna Gourdou,
Nana –Effah - Bekoe
    Alfred Jodocus Kwak 'Spetter, pieter, pater'
06-07
  
Sofie Winterson
Lucas Hamming
Anne van Veen
IX  Marnix Dorrestein's alter ego  Jasper Slijderink en Jelle Huiberts
Aestrid
Mondae
Willem Wits
Stopcontact : Dave Wismeijer  & Akim Moiseenkov  & Hidde de Jong
Alexi Lalas
Echo Movis
Boy Gol
Maaike Haneveld
Robin Scherpen
The Space People
Pablo’s Huisdiner
    'A day in the forest'
27-07
  
     Verrassingsconcert
22 t/m 24-08
  
     'Harlekijn Festival'
27-07
  
Rikkert van Huistede, Jolien Kistemaker, Annerie van Loenen,
Saskia Egtberts, Majsa Koperberg, Marieke Vos, Femke Krist (ook regie), Barbara de Wit, Pieter van Nieuwenhuyze
    'De zeven brieven'
23-08
  
Kediboni Raskhula, Hope Maimema, Gijs Geurtsen
Olga Franssen
IX  Marnix Dorrestein's alter ego  Jasper Slijderinken Jelle Huiberts
Flow Performing Arts
    'Ben van mijzelf' een spel  regie: Elisabeth Boor
   over Wolfgang Amadeus Mozart
24-08
  
Duo LavateraMarieke Vos & Majsa Koperberg
Herman van Veen &  Friends :  Dave Wismeijer, Edith Leerkes, Jannemien Cnossen, Saskia Egtberts, Rikkert van Huistede,
Julian du Perron, Robin Scherpen, Flow performing arts
Nienke van Hassel, Marc-Peter van der Maas
Marnix Dorrestein, Jelle Huiberts, Senna Gourdou,
Nana –Effah - Bekoe
 



   Alfred J. Kwak 'Wij zijn zwanger'
   Alfred J. Kwak 'Spetter, Pieter,Pater'
12, 13-09 25-10 en 22-11 en 20-12
  
Gaëtane Bouchez    Margot
16 t/m 18-10
  
Claudia van Veen    'Wij bellen u'
26-10
  
Anna Serierse, Trui Amerlinck    Verrassingsconcert
02-11
  
Reindier    Kamerpopconcert
09-11
  
Friends on the floor
Marike Folles
Barbara de Wit
Floor van Randwijk
Matthijs van der Kaaij
  
12-11 en 03-12
  
John ter Riet, Barbara de Wit, Mark Haayema, Peter le Feber    Alfred Jodocus Kwak 'Zo vrolijk'
23-11
  
Afke Wijma
Jantine Postma
Matthijs van der Wel
Ernst Jan Vos
Hessel Moeselaar
Charlotte Gulikers
Rommert Groenhof
Marijn Migchielsen
Marieke Vos
    Kamermuziekmiddag
21-12
  
Michiel Kerbosch    'Jesus my boy'